• Wirtualne Walentynki

• Dnia 15 lutego 2021 r. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie na platformie classroom uczczono święto wszystkich już zakochanych, a także tych którzy czekają na wielką miłość.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował audycję, w której przedstawiono historię, tradycje, zwyczaje związane z tym Dniem. Spotkanie uatrakcyjnił zespół muzyczny w składzie Krzysztof Dzikowski i Dawid Józefczuk, który wykonał utwory o tematyce miłosnej. Konferansjerkę poprowadziły Oliwia Lipska i Kalina Wąsik.

Audycję zakończono życzeniami, do których przyłączyła się  dyrektor szkoły, Pani Grażyna Sobieraj, przypominając nam o różnych aspektach miłości. Słowo KOCHAM służy do wyrażania pozytywnych emocji w stosunku do wszystkich i do wszystkiego: rodziców, przyjaciół, ukochanej osoby, czy miejsca. W ostatnim czasie wytęsknionym miejscem okazuje się być szkoła. Pozbawieni jej w realnym wymiarze doceniany jak wielką rolę odgrywa ona w naszym życiu. Stąd obok zdrowia i miłości życzyliśmy sobie wszyscy szybkiego powrotu do szkoły.