• Kursy i szkolenia - ważny etap zawodowej kariery

• 15.06.2021 11:50
            • Ciekawe wyzwania zawodowe i szanse na efektywne planowanie kariery zawodowej otworzyły się przed  uczniami Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, którzy są uczestnikami projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Europejskiego. Poddziałanie 8.4.1. Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT".
          • Badanie IPD w ramach projektu

• 12.03.2021 14:19
          • 1 marca 2021 roku kolejna grupa 30 uczniów Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w  Powiecie Sulęcińskim  wzięła udział w badaniu IPD (Indywidulany Plan Działania) wraz z wywiadem behawioralnym.
          • Profesjonalni hotelarze

• 26.02.2021 12:35
          • Uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa uczestniczyli w dodatkowych zajęciach przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w ramach projektu ,,Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim”.
          • Rozwijamy talenty kulinarne

• 26.02.2021 12:35
          • Młodzież Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, kształcąca się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharz zakończyła zajęcia dodatkowe w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim”.