• "Trasą hoteli i restauracji"- obóz naukowy

• 28.04.2022 11:39
          • Młodzież Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej  w Sulęcinie, kształcąca się w zawodzie technik hotelarstwa i technik żywienia i usług gastronomicznych, uczestniczyła w obozie naukowym ,,Trasą hoteli i restauracji”. Trzydniowy pobyt w Poznaniu zorganizowany był w ramach projektu ,,Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim”.
          • „Trasą automatycznej produkcji piekarniczej i wędliniarskiej” – obóz naukowy

• 25.04.2022 07:09
          • Młodzież Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, kształcąca się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, wzięła udział w obozie naukowym „Trasą automatycznej produkcji w branży piekarniczej i wędliniarskiej”, który odbył się w Poznaniu w dniach 7-9.03.2022r zorganizowanym w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim”.
          • „Trasą producentów aut”- obóz naukowy w Poznaniu

• 25.04.2022 07:11
          • Młodzież Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, kształcąca się w zawodzie technik pojazdów samochodowych, wzięła udziałw obozie naukowym „Trasą producentów aut”, który odbył się w Poznaniu w dniach 07-09.04.2022r, zorganizowanym w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim”.
          • Stawiamy na zawodowy rozwój

• 31.01.2022 13:56
          • W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie w ramach projektu Regionalny Program Operacyjny Lubuskie 2020 „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim” uczniowie po raz kolejny wzięli udział  w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych: moje gotowanie, warsztaty zdrowego żywienia oraz zajęciach blacharskich, pojazdów pneumatycznych, a także zajęciach przygotowujących do egzaminów zawodowych w kwalifikacjach technik logistyk oraz technik mechatronik.
            Udział w nich jest nie tylko szansą na zdobycie, weryfikację i ugruntowanie  wiedzy i umiejętności, ale także okazją do realizacji pasji i zainteresowań oraz rozwoju zawodowego.
            Uczniowie podkreślają związek między profesjonalnym przygotowaniem do zawodu  i ich uczestnictwem  w zadaniach projektowych.
          • Kursy i szkolenia ważny etap w zdobywaniu zawodowego doświadczenia

• 07.12.2021 14:32
          • Uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, uczestnicy projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Europejskiego. Poddziałanie 8.4.1. Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego  – projekty realizowane poza formułą ZIT", korzystają z wielu form wsparcia w postaci wysokiej jakości  szkoleń, kursów, zajęć pozalekcyjnych, które wspierają ich kształcenie, podnoszą kompetencje, praktyczne umiejętności.