• Profesjonalni hotelarze

• 26.02.2021 12:35
          • Uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa uczestniczyli w dodatkowych zajęciach przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w ramach projektu ,,Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim”.
          • Rozwijamy talenty kulinarne

• 26.02.2021 12:35
          • Młodzież Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, kształcąca się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharz zakończyła zajęcia dodatkowe w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim”.
          • Poznanie siebie drogą do właściwych decyzji zawodowych

• 26.02.2021 12:33
          • W ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Europejskiego. Poddziałanie 8.4.1. Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego– projekty realizowane poza formułą ZIT”,  realizowane jest  zadanie polegające przeprowadzeniu  indywidualnej diagnozy dla uczniów wraz z integralnym wsparciem szkoleniowym.
          • Ogród smaków - ziołowy raj

• 24.02.2021 17:10
          • W ostatnim kwartale 2020 roku, w  ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim”, w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej prowadzone były  zajęcia dodatkowe dla uczniów pod nazwą „Ogród smaków – ziołowy raj”.