• Kursy i szkolenia ważny etap w zdobywaniu zawodowego doświadczenia

• 07.12.2021 14:32
          • Uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, uczestnicy projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Europejskiego. Poddziałanie 8.4.1. Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego  – projekty realizowane poza formułą ZIT", korzystają z wielu form wsparcia w postaci wysokiej jakości  szkoleń, kursów, zajęć pozalekcyjnych, które wspierają ich kształcenie, podnoszą kompetencje, praktyczne umiejętności.
          • Kursy i szkolenia - ważny etap zawodowej kariery

• 15.06.2021 11:50
            • Ciekawe wyzwania zawodowe i szanse na efektywne planowanie kariery zawodowej otworzyły się przed  uczniami Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, którzy są uczestnikami projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Europejskiego. Poddziałanie 8.4.1. Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT".
          • Badanie IPD w ramach projektu

• 12.03.2021 14:19
          • 1 marca 2021 roku kolejna grupa 30 uczniów Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w  Powiecie Sulęcińskim  wzięła udział w badaniu IPD (Indywidulany Plan Działania) wraz z wywiadem behawioralnym.