• Własne możliwości rozwoju zawodowego (IPD)

• 14.05.2020 00:33
        • Ruszyła kolejna edycja Indywidualnego Planu Działania, w którym uczestniczą uczniowie/uczestnicy projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim” realizowanego w ramach Działania 8.4 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego, Poddziałania 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT.
        •

Dokonywanie oceny własnego ja, swoich możliwości, predyspozycji i umiejętności to podstawa obrania właściwej ścieżki rozwoju zawodowego.
          Badanie słabych i mocnych stron w zakresie preferencji  zawodowych, kontaktów  interpersonalnych, radzenia sobie w  sytuacjach nietypowych daje możliwość wyznaczenia konieczność podjęcia określonych działań, celem osiągnięcia jak najlepszych efektów edukacyjnych zmierzających do opanowania wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania danego zawodu, planowania przyszłej kariery, jak też zakwalifikowania się  w ramach projektu do danej formy doskonalenia spośród tak różnorodnej dostępnej gamy.

Grażyna Sobieraj