• Inne, ale również ciepłe i serdeczne Spotkanie Świąteczno - Noworoczne

• Wszystko jest, jak przed rokiem:

na szybach srebrne kwiaty

i ten sam obraz w ramach okien;

świat biały, jak opłatek...

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, wyjątkowy, pełen magii. To czas refleksji oraz spotkań, które niosą miłość, radość i spełnienie. W tym roku ze względu na pandemię Covid - 19 spotkanie Całej Społeczności Zespołu Szkól Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie odbyło się na platformie classroom, gdzie przedstawiono audycję, która pozwoliła podtrzymać szkolne tradycje bożonarodzeniowe. Podzieliliśmy się przemyśleniami na temat zbliżającego  się pięknego okresu, który jest dla nas czasem  zadumy, radości płynącej ze spotkań w Gronie najbliższych osób.

Dyrektor szkoły, pani Grażyna Sobieraj, złożyła wszystkim najserdeczniejsze  życzenia radosnych, spokojnych, pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia optymizmu i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Mimo trudnego dla nas wszystkich czasu, zdalnej nauki, odosobnienia, magia tej uroczystej chwili i słowa otuchy płynące z kolędy sprawiły nam ogromną radość.

ZSLiZ w Sulęcinie

• Mikołajkowa niespodzianka

• W tym roku Mikołajki w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie obchodziliśmy nieco inaczej niż zazwyczaj. Dzięki pomysłowości Samorządu Uczniowskiego i niezawodnemu wsparciu pani dyrektor Grażyny Sobieraj w dniu 07.12.2020r. zorganizowano zdalne Spotkanie Mikołajkowe szkolnej społeczności. Ze świątecznie przystrojonej świetlicy św. Mikołaj oraz jego wspaniałe asystentki zrealizowali audycję. Nie obyło się także bez muzycznych niespodzianek, prezentów, wirtualnych pozdrowień, słów pokrzepienia. Wszyscy życzyli sobie dużo zdrowia, ale także powrotu do szkoły, za którą uczniowie i nauczyciele bardzo tęsknią. Była miła niespodzianka łączącą nas w niełatwym dla nas wszystkich czasie zdalnej nauki.

Klaudia Lachowska