• Promocja poszczególnych kierunków kształcenia audio i wideo "Obejrzyj w YouTube"

• Obejrzyj film promocyjny o zawodzie krawiec w nowoczesnych warsztatach naszej szkoły.

Obejrzyj film promocyjny zawodzie mechanik - monter maszyn i urządzeń w nowoczesnych warsztatach naszej szkoły.

Obejrzyj film promocyjny o zawodzie technik hotelarstwa w nowoczesnych warsztatach naszej szkoły.

Obejrzyj film promocyjny o zawodzie technik logistyk w nowoczesnych warsztatach naszej szkoły.

Obejrzyj film promocyjny o zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w nowoczesnych warsztatach naszej szkoły.

Obejrzyj film promocyjny o zawodzie technik mechatronik w nowoczesnych warsztatach naszej szkoły.