• Czy kreatywności można się nauczyć ?  - treningi i warsztaty w ramach projektu
        • Czy kreatywności można się nauczyć ? - treningi i warsztaty w ramach projektu

• 18.06.2021 10:25
        • Jak napisać profesjonalny list motywacyjny ? Jak dbać o swój wizerunek? Jak należy się zachować podczas rozmowy rekrutacyjnej oraz zrobić dobre pierwsze wrażenie?  Czym jest inteligencja personalna ? Jak rozwijać swoja kreatywność ?
        • O tym i o wielu innych ważnych aspektach autorozwoju i tworzenia ścieżki kariery  zawodowej mogli dowiedzieć się  uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie, którzy w dniach 14-15.06.2021r  w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim” wzięli udział  w  zajęciach  z doradztwa edukacyjno-zawodowego  prowadzonych przez trenera-konsultanta, głównie  w formie distance learning na internetowej platformie edukacyjnej. Uczestniczyli w ten sposób w treningu  kreatywności i innowacyjności, poznali tajniki profesjonalnej rekrutacji oraz sposoby  kreowania wizerunku ucznia na rynku pracy. Kody dostępu, które otrzymali, umożliwiają im wielokrotne   logowanie się i korzystanie z warsztatów, filmów edukacyjnych z ćwiczeniami i testami sprawdzającymi  wiedzę.
          Współczesny rynek pracy stawia młodym ludziom coraz większe wymagania. Udział w projekcie i profesjonalnych zajęciach stwarza przyszłym uczniom  możliwość  rozwijania planowania swojej kariery zawodowej, zdobycia wiedzy, kompetencji wielu   praktycznych umiejętności, które w przyszłości pomogą im odnieść zawodowy sukces.

doradca zawodowy ds. projektu