Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Praktyki / staże w okresie wakacyjnym realizowane w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim” pozwalają wniknąć w specyfikę funkcjonowania lokalnego rynku pracy, poznać tajniki wielu zakładów i wgłębić się w  obszary ich działania, a tym samym zbliżyć się do firmy otwierając własną przyszłość zawodową.

Grażyna Sobieraj

Są to niewymierne korzyści dla nas uczniów. Utrwalamy  dotychczas zdobytą  wiedzę i umiejętności, zdobywamy nowe doświadczenia, uczymy się dokładności wykonywania danej pracy, tworzymy dokumenty, realizujemy zadania zgodnie z wytycznymi. Cieszę się, że mam możliwość odbycia takiej formy kształcenia i dzięki niej doświadczyć jak to wygląda nie tylko w teorii, ale również w praktyce.

Kinga Kleńk

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016