Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

- Koła Wolontariatu „Pomocna Dłoń”
Tradycyjnie już młodzi wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu „ Pomocna Dłoń” zorganizowali w dniu 6 grudnia „ Mikołajki” dla swoich  małych podopiecznych .Uczniowie pod opieką wychowawcy  pani Izabeli Dąbrowskiej zebrali fundusze  na  zakup prezentów.
Z workiem upominków, Święty Mikołaj  w towarzystwie Śnieżynek odwiedzili Oddział Dziecięcy Szpitala Powiatowego w Sulęcinie. Dla dzieci była to wspaniała niespodzianka i wielkie przeżycie, kiedy  Święty Mikołaj wziął je na kolana, spytał o zdrowie i wręczył książeczki, kredki, słodycze.
Kolejnym miejscem odwiedzin była Świetlica Środowiskowa OPS Sulęcin. Jej wychowankowie to stali podopieczni naszego Koła Wolontariatu. Z tej wizyty ucieszyli się jednak szczególnie. Świąteczni goście przygotowali listę pytań do dzieci, a po prawidłowych odpowiedziach otrzymały one prezenty w postaci świątecznych niespodzianek. Radości nie był końca. Tak pięknie jest widzieć uśmiechy na twarzach dzieci...
Mikołaj otrzymał ogromne wsparcie od naszych wolontariuszy. Byli to: Darek Skoczylas, Nikola Czerniawska, Aleksandra Talar, Agnieszka Śliwka, Daria Kandulska i Natalia Radziszewska.

- Samorządu Uczniowskiego
Samorząd Uczniowski jak co roku przyłączył się do Mikołajkowych Spotkań organizowanych przez Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem, Koło w Sulęcinie. Uczniowie przeprowadzili zbiórkę funduszy na zakup upominków mikołajkowych.
5 grudnia wzięli udział w imprezie zorganizowanej przez Prezesa Koła w Sulęcinie panią Krystynę Niedopytałę w sali widowiskowej SOKSiR.
Pani dyrektor ZSLiZ  Grażyna Sobieraj wręczyła upominek niepełnosprawnemu - członkowi Koła TWK Sulęcin - Tomkowi Sienkiewiczowi. Towarzyszyły jej uczennice Sylwia Dawidiuk i Karolina Dziemidowicz oraz opiekun SU Monika Hartman. Wszyscy uczestnicy Mikołajkowych Spotkań jak zwykle bawili się wspaniale.

Karina Rogowska
Monika Hartman

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016