Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

4 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie odbyły się Powiatowe Targi Edukacji i Pracy.

Uroczystego otwarcia targów dokonała, dyrektor szkoły, pani Grażyna Sobieraj, witając przybyłych Gości, a wśród nich, m.in.: starostę sulęcińskiego, pana Tomasz Jaskułę, Lubuskiego Kuratora Oświaty, panią Ewę Rawa, komendanta Hufców Pracy w Gorzowie Wielkopolskim, panią Lidię Bytniewską.

W targach uczestniczyło wielu wystawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę edukacyjną, szkoleniową oraz pracy, m.in.: Uniwersytet Zielonogórski, Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie, AUDIT Doradztwo Personalne SP. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim, Akademia Morska w Szczecinie, Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gorzowie Wielkopolski., Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Gorzowie Wielkopolskim, Młodzieżowe Centrum Kariery z Sulęcina i Gorzowa Wielkopolskiego, Państwowa Inspekcja Pracy w Gorzowie Wielkopolskim, firma Maszoński – Logistyc w Sulęcinie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie, Majaland Kownaty Park I Sp. z o.o., LEKS Sp. z o.o. w Sulęcinie, Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie, Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp., TEB Edukacja w Gorzowie Wlkp., Areszt Śledczy w Międzyrzeczu, Izba Rzemieślnicza Frankfurt nad Odrą, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., Living Furnitute Europe Sp. z o.o. Sp.k w Sulęcinie, Studio Wizażu Anna Polańska w Sulęcinie.

W ramach targów odbyły się warsztaty dla młodzieży z zakresu przedsiębiorczości  oraz spotkanie z pracodawcami. Sulęcińskie Targi wpisały się już na stałe w funkcjonowanie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie i po raz kolejny pozwoliły naszym uczniom oraz innym uczestnikom na kontakt z przedstawicielami pracodawców, uczelni oraz instytucji rynku pracy.

Sylwia Rakoczy
doradca zawodowy

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016