Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

„Być kobietą, być kobietą…” tę i inne piosenki mogliśmy usłyszeć podczas szkolnej uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie. Aby umilić to święto wszystkim paniom i dziewczynom uczniowie Szkolnego Koła Teatralnego „Bystrzaki”, wraz z opiekunem, Panią Anną Sobieraj, przygotowali krótki program artystyczny upamiętniający ten dzień. Całość ukoronowała piękna prezentacja multimedialna trafiająca wprost do serc Naszych Szkolnych Dam. Podczas uroczystości nie zabrakło również życzeń i kwiatów wręczonych przez chłopców, w imieniu całej męskiej społeczności szkolnej, na ręce Pani dyrektor Grażyny Sobieraj. Miła atmosfera panująca tego dnia udzieliła się wszystkim. Szczególne widać to było po rozpromienionych i uśmiechniętych twarzach całej Społeczności Szkolnej.

Jakub Bogdanowicz
Patryk Markowski
Jakub Sarbicki

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016