03 października 2012 roku odbył się szkolny konkurs Miss Szkoły 2012/2013 zorganizowany przez Dyrekcję i Samorząd Uczniowski.
W konkursie wzięło udział dziesięć kandydatek. Każdej z nich zależało na zaprezentowaniu siebie w sposób najatrakcyjniejszy, zarówno pod względem swoich walorów zewnętrznych, jak i nieprzeciętnej osobowości. Wszystkie oceniała męska komisja w składzie: pan Witold Butkiewicz, pan Krzysztof Kulej, Dariusz Wolny, Mariusz Kieńć i Dariusz Skoczylas. Publiczność również włączała się aktywnie do oceny występujących na wybiegu kandydatek. Największe brawa uzyskała  Martyna Kisiel, uczennica klasy III liceum ogólnokształcącego, i tym samym została Miss Publiczności.
Werdyktem jury korona Miss Szkoły 2012/2013 przypadła Pauli Nowakowskiej, uczennicy klasy IV technikum w zawodzie technik ekonomista. Jak przystało na zwyciężczynię konkursu piękności i ona otrzymała nagrodę – luksusowe auto w formie zabawki.
Wybory Miss Szkoły zachowane były w konwencji zabawy, dlatego konkursowi towarzyszyły zdrowa rywalizacja i duża dawka humoru.

Roksana Klimczak