Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

Dnia 7 czerwca 2017r. uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie uczestniczyli  w posumowaniu konkursu literacko-plastycznego pt. „Ziemia Sulęcińska w moich oczach” zorganizowanego we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Sulęcinie. Celem konkursu było propagowanie umiejętności patrzenia na otaczający nas świat, a przede wszystkim promowanie walorów Sulęcina. Dzięki zachęceniu nas przez nauczyciela języka polskiego panią Agnieszkę Sobieraj do poszukiwania i dokumentowania ciekawych miejsc zwróciliśmy uwagę na piękno Ziemi Sulęcińskiej. Nasze plastyczne i literackie wizje znalazły uznanie w oczach jury, które przyznało nam wyróżnienia i nagrody w konkursie.  Otrzymały je Izabela Pawlus kl. II LOA, Arlena Majdańska kl. I Tlog oraz  Katarzyna Owsiak kl. I Tlog.

Izabela Pawlus
uczennica kl. IILOA

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016