Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

Dnia 7 czerwca 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i  Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie uczestniczyli w spotkaniu z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta panią Agnieszką Bartosik Rzyczkowską. Wykład „Poznaj swoje prawa. Podstawowe zagadnienia prawnej ochrony konsumentów” pozwolił uczniom na zapoznanie się z prawami i  obowiązkami konsumentów, prawnymi aspektami zakupów w sieci, mechanizmami gwarancji, reklamacji, zawierania umów itp. Uczniowie dowiedzieli się, że niezwykle ważna jest świadomość konsumencka. Konsument, który nabywa towar w sklepie internetowym objęty jest szczególnymi regulacjami ochronnymi. Warto je poznać i potrafić zastosować w praktyce, aby uniknąć kłopotów. W razie problemów i wątpliwości zawsze można zwróci się do rzecznika praw konsumenta, który służy radą i pomocą.

Karina Rogowska

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016