Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

O tym że uczniowie i nauczyciele  Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie  potrafią wspólnie dobrze się bawić, wiadomo nie od dziś. Tegoroczny Dzień Dziecka był potwierdzeniem tej tezy. Świętowaliśmy go radośnie, pomysłowo, smacznie i kolorowo. Dyrektor szkoły, pani Grażyna Sobieraj powiedziała do zgromadzonych uczniów i nauczycieli i pracowników niepedagogicznych, że dzieckiem jest się zawsze i warto odnajdywać w sobie dziecięcą radość z zabawy, która jest równie ważna jak nauka i codzienne obowiązki. Wiele uśmiechów wywołały przygotowane na ten dzień przebrania. Mężczyźni wystąpili w rolach kobiecych, a kobiety w męskich. Bawiliśmy się  wspaniale tańcząc brazylijską zumbę, zaśmiewając się  z komediowego przedstawienia, w którym pani Anna Sobieraj zagrała zrzędliwą żonę, a uczeń Paweł Turbak wcielił się w potulnego  męża. Oglądaliśmy  oryginalne występy uczniów, którzy słowem piosenką, tańcem przedstawiali sceny z życia klas i szkoły. O smakowity poczęstunek zadbali uczniowie i nauczyciele zawodu  klas gastronomicznych. Były domowe lody, kiełbaska i ziemniaczki z grilla oraz orzeźwiająca lemoniada. Wszystko przepyszne.
Warto być dzieckiem. Zawsze. Czerpać z życia radość i potrafić się bawić kiedy jest  ku temu czas i okazja.

Karina Rogowska

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016