Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

15 maja 2017 r. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie gościł uczestników Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym, Do Turnieju, zostało zgłoszonych 10 drużyn, ze szkół podstawowych i gimnazjów z gmin  powiatu sulęcińskiego. Konkurs przebiegał w kilku etapach i polegał na zaliczeniu egzaminu teoretycznego z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz części, w której sprawdzane były umiejętności praktyczne w tzw.„Miasteczku rowerowym”.
Nad sprawnym przebiegiem wszystkich konkurencji czuwali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sulęcinie, przy wydatnym wsparciu uczniów i nauczycieli, naszej szkoły którzy wspaniale zorganizowali cały turniej.
W kategorii Szkół Podstawowych I miejsce uzyskała SP w Trzemesznie Lub., drugie SP w Boczowie, III miejsce SP w Słońsku, IV miejsce SP w Krzeszycach i V miejsce SP w Lubniewicach; wśród Gimnazjów: I miejsce zajęło Gimnazjum w Krzeszycach, II miejsce Gimnazjum w Sulęcinie, III miejsce Gimnazjum w Słońsku, IV miejsce Gimnazjum w Lubniewicach i ostanie V miejsce Gimnazjum w Torzymiu.
W uroczystości ogłoszenia wyników i rozdania nagród uczestniczyli: dyrektor szkoły, pani Grażyna Sobieraj, wicestarosta sulęciński, pan Tomasz Prozorowicz,  zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie kom. Krzysztof Kubryń i naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego kom. Robert Parchimowicz Dla wszystkich uczestników był przepyszny poczęstunek, który przygotowała nasza młodzież w ramach zajęć  praktyk z gastronomii.

Mariusz Kulossa

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016