Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

28.04.2017r. uczniom  klas III LO bp/pp, III LO w/rm, IV Tm/ps i IV Th/inf., a także III LO dla dorosłych po raz ostatni rozbrzmiał dzwonek w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie. Oficjalnie zakończyli oni naukę w szkole, a podczas uroczystości pożegnania klas programowo najwyższych, jaka odbyła się tego dnia, otrzymali świadectwa i certyfikaty poświadczające, że kolejny etap swojego życia mają już za sobą.
W ceremonii podsumowania kilku lat pracy absolwentów Zespołu Szkół brali udział zaproszeni goście, w tym Starosta Sulęciński, pan Adam Basiński, przedstawiciele służb mundurowych, partnerzy i przyjaciele, z jakimi szkoła od lat współpracuje.
Pięknie i z dbałością o indywidualne scharakteryzowanie poszczególnych klas pożegnała swoich uczniów Dyrektor Szkoły, pani Grażyna Sobieraj. Podkreśliła, że każdy z nich tego dnia może poszczycić się i być dumnym z ukończenia szkoły, z osiągniętych wyników  w nauce, z tego, że brał udział w licznych konkursach, olimpiadach, zawodach oraz tego, że efektywnie pracował na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. Pani dyrektor nie zapomniała o tych najbardziej zasłużonych uczniach z każdej klasy, którzy pracowitością, zaangażowaniem, działalnością kulturalną, wysokimi notami w nauce, sukcesami sportowymi, ale też godną postawą kultywowania szkolnych tradycji i obyczajów już na zawsze zapisali się na kartach historii szkoły. Składając wyrazy uznania i życząc powodzenia na egzaminach, dyrektor prosiła, by każdy z uczniów budował swoją przyszłość na mądrości zdobytej przez wiele lat w tej szkole.
Uroczystość pożegnania była okazją do uhonorowania i nagrodzenia wybitnych uczniów. Starosta Sulęciński, pan Adam Basiński, wręczył stypendia naukowe uczennicom liceum i technikum, które uzyskały najwyższe noty w swojej edukacji – Klaudii Gredce i Julii Bartoszek. One oraz Patrycja Gontowicz, Przemysław Frontczak i Marlena Matelska jako wyróżniająca się młodzież szkoły wraz ze swoimi rodzicami wpisali się już tradycyjnie do Złotej Księgi Najwybitniejszych Uczniów. Zasłużone nagrody, wyróżnienia i pochwały tytułem wysokich wyników w nauce, wzorowego zachowania i bardzo aktywnej pracy na rzecz szkoły i lokalnego środowiska, a także zwycięstw odnoszonych w konkursach,  turniejach i zawodach otrzymali: Oliwia Dukiewicz, Nikola Kurasik, Dagmara Dudurycz, Nikola Kraska, Urszula Zdrojewska, Jagoda Wesołowska, Aleksandra Żmijak, Natalia Płonka, Karolina Dworak, Edyta Kołodziej, Kornelia Muchowska, Mateusz Manikowski, Kacper Zarychta, Damian Stróżyk, Tomasz Wojtowicz, Józef Zbutowicz, Łukasz  Zbutowicza, Piotra Kochmański, Anna Adamek, Magdalena Trzeciak i Olga Wrona.
Wszystkim uczniom, a właściwie już absolwentom szkoły, serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki za następne sukcesy, jakie przyjdzie im odnosić w życiu prywatnym i zawodowym. Każdy z Was jest chlubą szkoły i swoją obecnością w jej murach dołączył do wielkiego grona pokoleń, jakie od lat tworzą jej historię. Każde z nich, tak jak te, niech żyje dewizą, że przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro…

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016