Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

25 kwietnia 2017r. był dniem otwartym w Zespole Szkól Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie. Tego dnia bardzo licznie odwiedziła nas młodzież gimnazjów, ich rodzice i opiekunowie. Wśród miłych gości był starosta sulęciński Pan Adam Basiński. Dyrektor szkoły, pani Grażyna Sobieraj, zachęciła do podjęcia nauki w naszej szkole, która jest miejscem niezwykle przyjaznym, nowoczesnym, spełniającym najwyższe standardy współczesnej edukacji.
Przedstawiona oferta kształcenia na przyszły rok szkolny, zobrazowana została w postaci prezentacji zawodów i kierunków kształcenia w wykonaniu uczniów. Sztuka ,,Podróże małego księcia’’, zaprezentowana przez szkolne koło teatralne ,,Bystrzaki’’  prowadzone pod kierunkiem pani Anny Sobieraj, zachwyciła wspaniałą grą aktorską i ciekawą interpretacją.
Goście zwiedzili gabinety lekcyjne wyposażone w tablice multimedialne, zmodernizowane warsztaty z nowoczesnymi pracowniami, internat, szkolne boiska oraz dziedziniec, gdzie można było podziwiać sprzęt i pokazy straży pożarnej, policji i wojska przy znacznym wsparciu uczniów z klas mundurowych, którzy zaprezentowali się w musztrze.. W świetlicy i centrum czytelniczo – medialnym zorganizowano kawiarenkę, gdzie goście mogli odpocząć przy herbacie, kawie, cieście, zdrowych przekąskach. Nie zabrakło stoiska informacyjnego połączonego z prezentacją szkolnych klubów zainteresowań. Wyśmienicie smakowały ciepłe dania serwowane przez uczniów klas gastronomicznych.
Do odważnych gimnazjalistów trafiły nagrody w konkursie pt. ,,To już wiem o ZSLiZ’’, w którym uczniowie prezentowali swoją wiedzę na temat naszej szkoły. Wyczekiwanym punktem programu było wylosowanie nagrody niespodzianki, którą w tym roku był mobilny głośnik JBL. Szczęśliwym wygranym okazał się uczeń sulęcińskiego gimnazjum Mikołaj Konopko.
Gimnazjaliści podkreślali, że nasza szkoła robi naprawdę duże wrażenie.  Na pytanie ,, Co ci się tutaj najbardziej podoba?’’ gimnazjalistka z Ośna Lub. odpowiedziała, że wszystko. Cieszymy się z takich opinii i zapraszamy do zostania uczniem naszej szkoły. To dobry wybór. Ruszajcie więc z nami w drogę po wymarzony zawód.

                       
Wiktoria Hyża
Izabela Pawlus
ucz. kl. II LOw/rm

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016