Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Młodzież Zespołu Szkół Licealny i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie  wraz  z opiekunami uczestniczyła w Motor Show Poznań 2017. Naszym udziałem stały się wspaniałe doznania związane z namacalną, nowoczesną techniką motoryzacyjną i najnowszymi trendami w dziedzinie projektowania samochodów. Mieliśmy okazję do przejażdżki w symulatorze Fi zaprezentowanym przez firmę Mercedes oraz wziąć udział w premierze Suva Skody Kodiaq. Niezapomniane wrażenia dostarczyło spotkanie ze znanymi osobowościami show biznesu, w tym z programów motoryzacyjnych: Adamem Kornackim (Zakup kontrolowany), Dagmą Kowalczyk (Raport TVN Turbo), Jarkiem Maznasem (Automaniak), Krzysztofem Miruciem (Garaż Menel), Grzegorzem Dudą (101 Napraw) oraz osobowością ze świata sportu, długoletnim bramkarzem reprezentacji Polski w piłce nożnej - Ireneuszem Dudkiem i wieloma innymi osobami z mediów. Młodzież przekonała się, że Poznań Motor Show 2017 to gigantyczna impreza, która ponownie przyciągnęła tłumy entuzjastów „koni mechanicznych”, a ich organizacja i zaproszone koncerny światowych marek, są odpowiedzią na potrzeby współczesnego fana motoryzacji. 170 wystawców, aż 60 polskich samochodowych premier, 2 auta koncepcyjne, tematyczne strefy i salony (samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i truck) to super gratka dla przeciętnego fana cudów techniki motoryzacyjnej.
Imprezą, która wpisuje się w kalendarz Motor Show na MTP jest Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej, w którym uczestniczyło 255 uczniów z 63 szkół z całej Polski. Jak co roku   wzięli w niej udział  także uczniowie   naszej szkoły. Drużyna w składzie: Józef Zbutowicz , Łukasz Zbutowicz, Piotr Kochmanski, Albert Natkański, Kacper Rudziński i Jakub Szymanek zajęła 5 miejsce. Uzyskanie tak wysokiej lokaty wśród tak licznych uczestników jest wielkim sukcesem. Gratulacje!

Mariusz Kulossa
Zbigniew Gruca

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016