Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

29.03.2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie wzięli udział w integracyjnych zajęciach kulinarnych realizowanych w ramach projektu ,,(O)twórzmy wspólny świat’’ stworzonego w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Sulęcinie. Jego celem jest rozwijanie aktywnej integracji młodego społeczeństwa, w tym dzieci i młodzieży pełno i niepełnosprawnej intelektualnie poprzez zwiększanie ich kompetencji osobistych, społecznych i emocjonalnych. Było to już kolejne integracyjne spotkanie, tym razem dotyczyło ono wiosennej degustacji zdrowych potraw.
Kulinarnymi umiejętnościami imponowali zarówno uczniowie naszej szkoły, jaki i Specjalnego Ośrodka Wychowawczego, którzy swoją przyszłość wiążą z  gastronomią. Miło było przyglądać się sprawności adeptów sztuki kulinarnej oraz ich angażowaniu się do współpracy z pozostałymi uczestnikami projektu.
Przyjemności dostarczyło im też częstowanie mieszkańców Sulęcina zdrowymi przekąskami, które zostały przygotowane we wspaniałej atmosferze, bo nie da się ukryć, że integracyjne zajęcia kulinarne dostarczyły wszystkim niezapomnianych przeżyć, uczty dla podniebienia, ale przede wszystkim połączyły miłośników smacznego i zdrowego żywienia.

Małgorzata Kijonek

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016