Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

21 marca 2017r. w  Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie gorąco dopingowaliśmy nadejście wiosny. Powitaliśmy  ją  na sportowo i ze słodkim akcentem. W zmaganiach sportowych rywalizowały ze sobą  poszczególne klasy, a finałem był mecz uczniowie kontra nauczyciele. Dyplomy i puchary trafiły do najlepszych w szkole - klasy III technikum w zawodzie technik mechatronik i pojazdów samochodowych w kategorii chłopców oraz klasy I technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w grupie dziewcząt. W świetlicy szkolnej zorganizowano szkolną kawiarenkę, którą mogliśmy odwiedzać na każdej przerwie. Miłą niespodzianka okazały się serwowane specjały w postaci naleśników, ciast i ciasteczek, które smakowały wybornie i zniknęły w mig. Wspólne rozmowy i żarty w gronie koleżanek, kolegów, nauczycieli i wiosenne przeboje muzyczne sprawiły, że dzień ten był okazją do bliższego poznania, wymiany poglądów i integracji tak dużej społeczności naszej szkoły.

Kacper Olszewski
zastępca przewodniczącego SU

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016