Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

21.02.2017r. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie gościliśmy Lubuskiego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg., pana Sławomira Kluska. Na spotkaniu obecny był również Wicestarosta, pan Tomasz Prozorowicz oraz Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie, mł. bryg., pan Bogdan Śnieżek.
Spotkanie się z młodzieżą tzw. „klas strażackich” okazało się bardzo owocne. Dostojny Gość z  zainteresowaniem pytał o powody wybrania przez uczniów tego typu klasy. Przedstawił możliwości kontynuowania nauki w Szkole Aspirantów PSP lub Szkole Podoficerskiej PSP. Podkreślił znaczenie noszenia munduru, zaznaczając jak wielka odpowiedzialność spoczywa na tych, którzy go noszą.  Zapamiętamy, że z dumą i właściwą postawą należy reprezentować wartości wyznawane przez funkcjonariuszy wszystkich formacji mundurowych, a w tym strażaków.
Wzajemna wymiana poglądów była ciekawym doświadczeniem. Stała się okazją do pogłębienia współpracy, wyrażonej wolą Lubuskiego Komendanta PSP objęcia honorowego patronatu nad klasami strażackimi, za co serdecznie dziękujemy.

Izabela Pawlus
zdj. Wiktoria Hyża
kl. 2 LO a

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016