Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

W dniu św. Walentego 2017r.  w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie uczniowie  na tytułowe pytanie: Czy można żyć bez miłości? uczniowie odpowiedzieli, że zdecydowanie -  nie. Potwierdzeniem tego były życzenie, walentynki, kwiaty i słodkości, które składano i wręczano nie tylko zakochany, ale także przyjaciołom, koleżankom, kolegom, nauczycielom i dyrekcji jako wyraz sympatii, szacunku i uznania. Walentynkowa poczta zgromadziła mnóstwo miłych i ciepłych słów, uczniowie  częstowali słodkimi mini torcikami. Ze szkolnego radiowęzła płynęły utwory o miłości, a w cyklicznej audycji ,,Echo Szkoły’’ prezentowano historię św. Walentego i poezje Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, poetki miłości. Walentynkowy kolor dominujący wśród uczniów potwierdził czynne włączenie się w obchody tego święta.

Wiktoria Hyża
ucz. kl. 2 low

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016