Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studniówka, która miała miejsce w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie 20.01.2017r., już wpisała się do historii naszej szkoły. A było to piękne i niezwykle wzruszające święto zarówno dla samych uczniów, ich rodziców, ale też dyrekcji, wychowawców, grona pedagogicznego, jak i zaproszonych gości.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Starosta Sulęciński, pan Adam Basiński, Wicestarosta, pan Tomasz Prozorowicz, Dyrektor Szpitala Powiatowego w Sulęcinie, pani Agnieszka Zaręba wraz z małżonkiem, panem Markiem  Zarębą, i Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Izabela Pruchnicka.
Już tradycyjnie główna uroczystość studniówki odbyła się w specjalnie na cel przystrojonej sali sportowej, która zamieniła się w elegancką i strojną salę balową. Dzięki temu rodzice klas maturalnych mogli uczestniczyć w oficjalnej uroczystości i podziwiać swoje dzieci tańczące dostojnego poloneza. Usłyszeli też piękne życzenia, podziękowania oraz wyjątkowo wzruszającą piosenkę im dedykowaną w wykonaniu uczennic - Nikoli Kraski i Dagmary Dudurycz.
Chwytające za serce były również ciepłe i miłe słowa Dyrektora Szkoły, pani Grażyny Sobieraj, która podkreśliła, że jest bardzo dumna z uczniów, jacy w tak uroczysty sposób zbliżają się do zakończenia nauki, do pożegnania ze sobą i szkołą. Życzyła powodzenia na maturze, odwagi, optymizmu i dużo wiary we własne siły oraz szczęścia i trafienia w wymarzone tematy, a na Balu Młodości wspaniałej i odpowiedzialnej zabawy.
Maturzyści nie zapomnieli podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do wspomagania w ich edukacji. Kwiaty i słowa uznania skierowano do dyrektora szkoły, organu prowadzącego, ale też partnerów i przyjaciół szkoły oraz pracowników administracji i obsługi szkoły. Otrzymali i usłyszeli je również wychowawcy, pani Iwona Kozioł, pani Jolanta Maciak, pani Karolina Ignatowicz i pani Katarzyna Błońska.
Po ceremonii uroczystego rozpoczęcia Wielkiego Balu Szkolnych Lat jego dalsza część miała miejsce w restauracji Kormoran w Sulęcinie. Zabawa była przednia, bo z sentymentem wspomniano ją również w poniedziałek, 23.01.2017r., kiedy zatańczyliśmy ostatni raz poloneza, pani dyrektor podziękowała za piękną i kulturalną zabawę, a potem wszyscy częstowaliśmy się pysznym tortem.
Jeśli więc zabawa studniówkowa okazała się udana i zapadła głęboko w pamięci ich uczestników, to zgodnie z powiedzeniem nie powinniśmy martwić się o wyniki egzaminu maturalnego. Jednak na wszelki wypadek warto usiąść do książek, bo z powiedzeniami w końcu różnie bywa.

Katarzyna Błońska

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016