Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Grudzień obfitował w intensywne zmagania sportowe, w jakich wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie. A to głównie ze względu na trwające eliminacje do Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej.
01.12.2016r. w rozgrywkach rejonowych badmintona dziewczęta wywalczyły IV miejsce, zaś drużyna chłopców - VI. Lepszym wynikiem zakończyły się rozgrywki w tenisie stołowym, które męskim i żeńskim teamom  przyniosły III miejsca.
Ale najlepiej wypadliśmy w partiach szachowych, bo drużyna w składzie: Mateusz Lach, Łukasz Pilczuk, Daniel Magda i Natasza Kiewro, walkowerem przeszła rozgrywki rejonowe i, biorąc udział w finale Licealiady zorganizowanym w Sulechowie 14.12.2016r., w ogólnej klasyfikacji uzyskała XIV miejsce.
Poza tym dużo radości sprawili nam siatkarze w składzie: Grzegorz Woźniak, Mateusz Manikowski, Bartosz Michałek, Wojciech Mikulski, Andrzej Sas, Marcin Sas, Jakub Szymaszek i Adrian Sobieraj, którzy w II Turnieju Mikołajkowym Piłki Siatkowej zorganizowanym przez I LO w Sulęcinie zdobyli I miejsce.
Nie małym sukcesem okazał się indywidualny udział Patryka Kuzajewskiego w Mistrzostwach Polski w siłowaniu się na rękę, który w swojej kategorii wagowej uzyskał tytuł Mistrza Polski.
Wszystkim sportowcom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Życzymy nie tylko świetnych wyników, ale przede wszystkim satysfakcji z uprawiania sportu i pokonywania swoich słabości w dążeniu do sukcesu.

Katarzyna Błońska
Sławomir Iwasieczko

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016