Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

20 grudnia 2016 roku, podtrzymując świąteczne tradycje i obyczaje, uczniowie, dyrekcja, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni Zespołu  Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, a także zaproszeni goście spotykali się, by wspólnie świętować nadchodzące Boże Narodzenie i Nowy Rok.
O magii tych najważniejszych w całym  roku świąt, które sprawiają ze miękną nawet najtwardsze serca, traktowała sztuka pt. „Grinch – pokochać święta”, wystawiona tego dnia przez koło teatralne ‘’Bystrzaki’’ pod kierunkiem pani Anny Sobieraj. Wspaniała gra aktorska (specjalne oklaski dla odtwórcy głównej roli, ucznia klasy I Tmps, Jakuba Głosa), świąteczna scenografia oraz pięknie wykonane przez szkolny zespół wokalny kolędy i pastorałki, zebrały liczne pochwały i gromkie brawa.
Życzenia zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, wymarzonych prezentów, a przede wszystkim  dużo spokoju, pogody ducha i miłości w nadchodzącym  Nowym  Roku płynęły tego dnia od przedstawicieli władz samorządowych, dyrekcji, nauczycieli, rodziców i uczniów.

Wiktoria Hyża ucz. kl. II Low
Karina Rogowska

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016