Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

Popularny niegdyś bożonarodzeniowy zwyczaj - kolędowanie z gwiazdą czy też szopką - należy dziś do rzadkości. Jednak w naszej szkole mogliśmy, jak co roku, odtworzyć świąteczne tradycje. 20 grudnia 2011r. odbyło się szkolne spotkanie świąteczno-noworoczne, które wprowadziło wszystkich w magiczny nastrój świąt.
Poważny i patetyczny wstęp uroczystości zachęcił obecnych do rozważań dotyczących nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie zgromadziło na wspólnym kolędowaniu Dyrekcję Szkoły, zaproszonych Gości, Nauczycieli oraz Młodzież Naszej Szkoły. Główną część świątecznego spotkania poprowadzili uczniowie pod opieką pani Kariny Rogowskiej i pani Magdaleny Orluk. Chórek naszej szkoły zaprezentował doskonały występ, który przybliżył wszystkim czas nadchodzących świąt.
Podczas szkolnej wigilii mogliśmy usłyszeć wspaniałe wiersze oraz świąteczne piosenki, które zostały wykonane w języku polskim oraz angielskim przez występujących uczniów. Zgromadzeni widzowie, napełnieni atmosferą świątecznej radości, również uczestniczyli w przedstawieniu. Wspólny śpiew był wspaniałą okazją do integracji oraz propagowania świątecznych tradycji wśród wszystkich uczniów.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie, jak i zaproszeni Goście otrzymali życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku. Gestem tym zakończyła się pierwsza część spotkania.
Na część drugą uroczystości członkowie koła teatralnego pod opieką pani Kariny Rogowskiej przygotowali świąteczne jasełka. Przedstawienie pt. "Hipermarket" w humorystyczny sposób zaprezentowało czas zbliżających się świąt. Przedstawienie było zaskakującym efektem pracy młodzieży naszej szkoły. Pomysłowy scenariusz, barwne i oryginalne kostiumy, dekoracje i przede wszystkim świetna gra młodych aktorów, wzbudziła na widowni ogromny zachwyt. Inscenizacja z pewnością nie zawiodła, dostarczając widzom wspaniałej rozrywki i zabawy, a nawet zmuszając do refleksji.
Święta Bożego Narodzenia są czasem radości, bliskości oraz miłości. Nastrój, który stworzyliśmy tego dnia, a jaki nastawił nas pozytywnie do życia i drugiego człowieka, powinien trwać przez cały kolejny nadchodzący Nowy 2012 Rok.

WESOŁYCH ŚWIĄT DO SIEGO ROKU!

Klimczak Roksana

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016