Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

Młodzież naszej szkoły miała szansę wykazania się swoimi artystycznymi umiejętnościami, biorąc udział w plebiscycie „Mam talent”, jaki przeprowadzono 14 grudnia 2011r. Celem imprezy było zaprezentowanie przez uczestników konkursu swoich talentów i wyłonienie zwycięzcy spośród osób prezentujących swoje możliwości artystyczne. Nasze szkolne "Mam talent" organizowane było przez panią Monikę Hartman i panią Karinę Rogowską. Fantazji konkursowi dodawali prowadzący - Kamil Osial i Kamil Witkowski.

Jury szkolnej edycji "Mam talent"
Do oceny talentów powołane zostały następujące osoby: wicedyrektor pan Witold Butkiewicz, pani Karina Rogowska, pani Magdalena Orluk oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego - Sandra Sokół i Karolina Żarkowska. Nie mogło zabraknąć również obecności Dyrektora Szkoły, pani Grażyny Sobieraj, która bacznie obserwowała i podziwiała występy uczniów. Ocenie jury podlegała jakość występu, oryginalność wykonania, całokształt przygotowania, estetyka i tematyka pracy oraz wrażenie wywarte ma widzach. Każdy z oceniających zadawał uczestnikom pytania i wyrażał swoją opinię na temat ich występu. Jury zostało postawione przed trudnym wyborem wyłonienia najlepszego uczestnika, ze względu na wysoki poziom wykonań prezentacji.

Nasze szkolne talenty
Mimo ogromnego stresu każdy z uczestników poradził sobie w wyśmienity sposób. Do konkursu zgłosiły się następujące osoby: Monika Besser, Patryk Krzyżan, Marcin Łątka, Paweł Majewicz, Piotr Frączek, Weronika Niewiarczuk, Kacper Pastusiak, Kamila Rutnicka, Dariusz Skoczylas, Karolina Gondorek i Roksana Klimczak. Uczniowie zaprezentowali talenty wokalne, muzyczne, plastyczne, a nawet poetyckie. Tematyka prezentacji była zróżnicowana, co dodało kolorytu całej imprezie. Na scenie i widowni nie brakowało dobrych humorów, co świadczyło o tym, że każdy bawił się wyśmienicie.

Ostateczne decyzje
Nie da się ukryć, że wyłonienie zwycięzcy wśród talentów naszej szkoły było trudnym zadaniem. Po dyskusji przedstawicieli jury ogłoszony został oczekiwany werdykt. Trzecie miejsce zajęły trzy osoby: Dariusz Skoczylas, Weronika Niewiarczuk i Monika Besser. Drugie miejsce w konkursie zajęły w duecie - Karolina Gondorek i Roksana Klimczak. Największą liczbę punktów, uznanie jurorów i 1 miejsce w szkolnym "Mam talent" zdobył Patryk Krzyżan. Wyróżnione miejscami osoby otrzymały dyplom oraz nagrody z rąk pani Dyrektor, która z przyjemnością złożyła gratulacje uzdolnionym uczniom naszej szkoły. Osoby wyróżnione będą miały okazję zaprezentować swój talent podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Sulęcinie.
Okazuje się więc, że naszej szkole można odkryć swój talent oraz podzielić się nim z innymi. Warto się odważyć przełamać tremę, aby doświadczyć frajdy, jaką jest uznanie widzów, nawet tych szkolnych.

Klimczak Roksana

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016