Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

Minął miesiąc październik, co dla uczniów pierwszych klas wiązało się z obowiązkiem wzięcia udziału w turnieju klas pierwszych zwanych w naszej szkole PAŹDZIORAMI. Jest to ważne święto, ponieważ na stałe wpisane w kalendarz szkolnych uroczystości.
„Chrzciny pierwszaków” zorganizowali uczniowie klasy 2 LO „wojskowego”, którzy rok wcześniej zwyciężyli w PAŹDZIORACH. Martyna Kisiel i Basia Kot, uczennice tej klasy, poprowadziły całość tego spotkania. Turniej klas pierwszych zainaugurowała pani dyrektor Grażyna Sobieraj. Życzyła wszystkim wyśmienitej zabawy i uczciwej rywalizacji oraz przyniosła ze sobą kosz słodkości dla każdego z uczestników.
Oceny udziału w konkurencjach zespołów klasowych i ich wychowawców dokonywała komisja w składzie: Witold Butkiewicz, Karina Rogowska, Katarzyna Błońska i Nikola Kułaczkowska. Na widowni  było niezwykle rockowo, punkowo i hipisowo, bo każda z klas miała za zadanie przebrać się za przedstawiciela powyższych subkultur. Mogliśmy więc usłyszeć piosenki w mocnym brzmieniu wykonane przez uczniów  i ich wychowawców. Oprócz  tego rywalizację obejmowało picie mleka, quizy wiedzy o szkole i obcinanie ogonów. W zmaganiach po między poszczególnymi klasami najsprawniejszym i świetnie zorganizowanym zespołem okazała się być klasa 1 LO „policyjnego” z wychowawcą Ireną Romanowską, która wszystkich zaskoczyła swoim odważnym przebraniem.
Zabawa była świetna, a dobre humory dopisywały wszystkim. Sprawdzian z umiejętności zintegrowania się klas i wychowawców uznać można za pomyślnie zaliczony.

Monika Cybulska
Daria Fedyszyn

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016