Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

Dnia 17.10.2011 w ZSLiZ miała miejsce symulacja akcji pożarniczej. O godz. 11:45 uczniowie zostali ewakuowani z budynku szkoły na boisko szkolne, gdzie nauczyciele zdali raport z obecności uczniów Pani dyrektor G. Sobieraj. W czasie akcji pożarniczej okazało się, że w budynku szkoły pozostały dwie osoby. Szybka i skuteczna akcja strażaków z Komendy Powiatowej w Sulęcinie zakończyła się powodzeniem – poszkodowani nie odnieśli większych obrażeń. Po udzieleniu im pierwszej pomocy oraz opatrzeniu drobnych ran dołączali do pozostałych uczniów. Około godz. 12:00 po wywietrzeniu pomieszczeń szkolnych uczniowie powrócili do klas na lekcje. Strażacy z Komendy Powiatowej w Sulęcinie po zdaniu raportu z przeprowadzonej akcji opuścili teren szkoły.
Przeprowadzone ćwiczenia PPOŻ pokazały, iż pracownicy szkoły jak i uczniowie są dobrze przygotowani do tego typu zdarzeń. Nauczyciele wykazali się opanowaniem oraz znajomością obowiązujących procedur, natomiast uczniowie nie ulegli panice i skrupulatnie wykonywani polecenia nauczycieli.

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016