Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

12 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział we wspaniałym koncercie Orkiestry Policyjnej Landu Branderburgia. Na zaproszenie komendanta powiatowego policji w Sulęcinie Pana Jarosława Myszaka w SOKSiR odbyły się dwa koncerty tej orkiestry. W organizacji koncertu wzięli udział obok Starostwa Powiatowego w Sulęcinie, Sulęcińskiej Komendy Policji, Dyrektora ZSLiZ Pana W. Lewickiego uczniowie klasy IIa LO bezpieczeństwa publicznego, którzy pod kierunkiem wychowawcy K. Rogowskiej i mjr P. Tumiłowicza czuwali nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem uroczystości.
Podczas koncertu dla naszej szkoły; I LO w Sulęcinie, tu uczniowie wykazali się świetnym poczuciem rytmu, znajomością światowych standardów - klaszcząc, śpiewając i dyrygując razem z orkiestrą. Muzyka łagodzi obyczaje. Tak było i tym razem. Ciepła i radosna atmosfera panowała na sali koncertowej, a także kuluarach, gdzie uczniowie mogli podszkolić język niemiecki w rozmowach z muzykami. Zarówno widzowie jak i twórcy opuścili salę zadowoleni. I o to chodzi w sztuce muzycznej.
Uczennica klasy 2a LoBP Anna Paliszkiewicz, Joanna Hukiewicz

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016