Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Kilkudziesięciu uczniów, w większości klas maturalnych, zgromadziło się 28 marca w świetlicy szkolnej  Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej   w Sulęcinie, na spotkaniu z Posłem Bożeną Sławiak. Spotkanie, które odbyło się w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie zorganizowane zostało przez  nauczycieli historii.
Poseł Bożena Sławiak przedstawiła dotychczasowe dokonania  w zakresie przynależności do Komisji i szeregu podkomisji Obrony Narodowej oraz do przynależności do zespołów parlamentarnych. Podstawowymi zagadnieniami poruszanymi przez uczestników spotkania były kwestie związane z działalnością na rzecz Komisji Obrony Narodowej. Szczególne zainteresowanie tym tematem wzbudziła Pani Poseł wśród uczniów klas mundurowych. Młodzież miała też okazję dowiedzieć się, czym na co dzień zajmuje się polityk. Pani Poseł opowiadała o swojej pracy i odpowiadała na zadane pytania. Pytania dotyczyły obronności kraju, działalności posła  i roli polityka w regionie.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Wzbogaciło wiedzę uczniów na temat charakteru pracy posła i pozwoliło bliżej poznać Panią Bożenę Sławiak.

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016