Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie realizowany jest projekt szkoleniowy „Nowe zawody informatyczne dla szkół zawodowych”, który skierowany jest do uczniów i nauczycieli zasadniczych szkół zawodowych, techników i techników uzupełniających z województwa lubuskiego. Instytucja wdrażająca jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego natomiast projektodawcą Fundacje Edukacji Ekonomicznej.
W projekcie przewidziane jest wyposażenie każdej szkoły biorącej udział w sprzęt dostosowany do wymogów technicznych szkoleń. W  ZSLiZ pracownia komputerowa została wyposażona w stanowiska komputerowe oraz urządzenia sieciowe.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 12,75% wartości budżetu projektu zapewniają jednostki samorządu terytorialnego zgłaszające szkoły ze swojego terenu (tzw. wkład własny)
Korzyści z uczestnictwa w projekcie to przede wszystkim możliwość zdobycia nowych, perspektywicznych kwalifikacji zawodowych oraz cenionych na rynku pracy międzynarodowych certyfikatów Cisco i CompTIA:

  • Serwisant komputerów – międzynarodowy certyfikat CompTIA A+ IT Technician
  • Technik sieciowy – międzynarodowy certyfikat Cisco Certified Entry Networking Technician (CCENT)
  • Administrator sieci – międzynarodowy certyfikat Cisco Certified Network Associate (CCNA).

Oferta szkoleniowa skierowana jest zarówno do nauczycieli, jak i do uczniów. Kursy obejmują wiedzę z zakresu informatyki, jak również biznesu i języka angielskiego.

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016