Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Studiuj w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum- Wydział Zamiejscowy w ZSLiZ w Sulęcinie

Praca socjalna

Wczesne nauczanie j. obcego
w wych. przedszkolnym
i w edukacji wczesnoszkolnej
Szczegóły w sekretariacie szkoły
lub pod numerem telefonu 95 755 24 75

 

16.03.2010 r. w urzędzie marszałkowskim w Zielonej Górze odbyło się spotkanie poświęcone możliwościom wsparcia środkami Unii Europejskiej współpracy lubuskich szkół z 11. Lubuską Dywizją Kawalerii Pancernej w Żaganiu. Organizatorem był Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich.
W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Zespołu Szkół Tekstylno-Handlowych w Żaganiu, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie, Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Soli, Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie oraz Dyrektor ODN w Zielonej Górze Marek Kamiński, mjr Stanisław Sokołowski z 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu i przedstawiciele Departamentu EFS. Dyskusji przewodniczyła Adriana Sarnecka - zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego i Planowania Przestrzennego. Wszystkie uczestniczące w spotkaniu szkoły wyraziły zainteresowanie współpracą z jednostką wojskową. Zaowocowałoby to propagowaniem postaw obywatelskich i patriotycznych wśród młodzieży.

Źródło artykułu: zobacz artykuł

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016